Powiększanie ust przed i po

Wpadki wizerunkowe zdarzają się niemal każdej kobiecie. Niestety, złe wrażenie bardzo ciężko jest zatrzeć. Dlatego zdecydowanie lepiej jest unikać sytuacji, w których narażamy się na śmiech ze strony panów bądź innych kobiet. W pierwszej kolejności należy odwołać się do kanonów utrwalonych w zakresie sztuki makijażu. Nie na miejscu są stylizacje oparte na tanich kosmetykach, bowiem wyglądają one tandetnie. Dlatego zdecydowanie lepiej jest nie oszczędzać na nich, a w szczególności na tuszu do rzęs. Dzięki temu zapewnimy sobie spokój ducha i sprawimy, że mężczyźni nie będą mogły oderwać od nas wzroku. Duże znaczenie ma fakt, że obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na operacje plastyczne. Nie da jednoznacznie ocenić się tego, czy takie działania są pożądane przez przedstawicieli płci męskiej. Z jednej strony jest to ingerencja w biologię, a także istnieje ryzyko, że zabieg nie powiedzie się, przez co efekt wizualny będzie wprost odwrotny od zakładanego. Z drugiej jednak strony mężczyźni bardzo lubią kobiety o określonym typie urody, co sprawia, że panie mogą łatwiej dostosowywać się do zmian w tym zakresie.

Na pierwszy plan należy wysunąć uwydatnione usta. Jak powszechnie wiadomo, od wielu lat panuje moda na botoks. Trzeba przyznać, że taka ingerencja może przynieść rozmaite efekty. Zdjęcia obrazujące powiększanie ust przed i po prowadzą do przeświadczenia, że większość takich operacji jest zasadna. Jak wiadomo, mężczyźni bardzo cenią panie o pełnych ustach. Niestety, kobiety nie mają wpływu na to, jaki mają rodzaj ust. Dlatego ingerencja medycyny estetycznej w tym przypadku wydaje się w pełni uzasadniona. Dotyczy to jednak jedynie pań, które źle czują się we własnym ciele i chcą to zmienić. Istnieją naturalne preparaty, dzięki którym możliwe jest zwiększenie objętości barw, jednak zdecydowanie lepiej jest skorzystać z zabiegu plastycznego. Wtedy efekt zawsze jest taki sam, a w przypadku, gdy kobieta nie jest uczulona na botoks oraz jego pochodne, ryzyko ewentualnych komplikacji jest praktycznie zerowe. Sprawia to, że wiele pań decyduje się na taką ingerencję w obrębie swojej twarzy.

Przed operacją należy jednak wybrać dobrą klinikę chirurgi plastycznej. Zdecydowanie nie zaleca się oszczędzać w tym zakresie, bowiem źle wykonany zabieg może wywołać opłakane, a co gorsza – nieodwracalne skutki. Dlatego zdecydowanie dobrze jest zbadać, czy dany chirurg rzeczywiście jest profesjonalistą. Nie warto w tej mierze ufać jego reklamie, bowiem w internecie każdy może jawić się jako specjalistę. Warto o odpowiedniego fachowca zapytać znajome kobiety. Jeżeli kilka z nich wskaże jedną osobę, możemy być niemal pewni, że także i nasza operacja pójdzie po naszej myśli. Duże znaczenie ma również kwestia, jakie czynniki chemiczne są używane przez daną klinikę. Nałożony został na nie ustawowy obowiązek informowania o wszelkich procedurach medycznych, także przed operacją możemy z powodzeniem zbadać także tą kwestię. Dobrze jest także zdecydować się na testy przesiewowe w zakresie uczulenia na botoks. Dadzą one nam stuprocentową pewność, że nie mamy alergii. Sprawi to, że z uzyskanego efektu będziemy jeszcze bardziej zadowolone.

Kluczową kwestią jest również ścisłe stosowanie się do wskazań lekarskich tuż po zabiegu. Przede wszystkim należy unikać nerwowych ruchów wargami przez co najmniej tydzień. Pojawia się pytanie – co zrobić w przypadku nagłego i niepohamowanego głodu? Otóż w pierwszym tygodniu po operacji warto przyjmować pokarm za pośrednictwem kroplówki. Taki zabieg jest stosunkowo tani i wykonywany jest niemal w każdym dużym mieście wojewódzkim. Ponadto w przypadku, gdy wystąpią jakiekolwiek komplikacje po zabiegu, należy możliwie jak najszybciej zawiadomić o tym chirurga plastycznego. Może okazać się, że botoks się nie przyjął, co obliguje nas do konieczności podjęcia dodatkowego zabiegu. Polega on na tym, że w ramach ingerencji w wargi rozprowadza się równomiernie nadmiar botoksu po wszelkich tkankach towarzyszących, które znajdują się w obrębie warg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here