SPA na każdą kieszeń

Pomimo różnych zawirowań i problemów rynkowych, sektor budownictwa wydaje się mieć całkiem dobrze, a sprzedaż nieruchomości nadal stoi na przyzwoitym poziomie. Nabywcy chętnie sięgają po oferty z rynku pierwotnego, szukając mieszkań i domów, które zapewniają nie tylko komfortowe warunki wewnątrz, ale też odrobinę przestrzeni zewnętrznej.

Ogród czy taras?

Standardowe pytanie brzmi czy kupujący ma czas i ochotę na pielęgnację dużego ogrodu, czy może też zadowoli się małym, ale funkcjonalnym tarasem z niewielkim trawnikiem. Duży ogród bowiem, choć pozwala na przykład zainstalować pełnowymiarową wannę ogrodową SPA, wymaga czasu i uwagi.

Mały taras także może zostać zaadoptowany na strefę relaksu. Wanna ogrodowa SPA dla maksymalnie 4 osób, spokojnie może stanąć na niewielkiej powierzchni i zapewniać domownikom dostęp do relaksującego masażu o każdej porze.

SPA szyte na miarę potrzeb

Wybierając idealny model wanny ogrodowej SPA, niezależnie od tego, czy do dyspozycji jest przestronny ogród, czy mały taras, zacząć należy od określenia swoich potrzeb. Nie ma sensu bowiem inwestować w najnowocześniejszy i największy model, jeśli docelowo z urządzenia mają korzystać 2 osoby.

Definiując swoje oczekiwania można mieć pewność, że inwestycja będzie rzeczywiście opłacalna i jednocześnie nie spowoduje, że poniesione na wannę ogrodową SPA koszty, nigdy się nie zwrócą. Teoretycznie bowiem zdrowie jest bezcenne i warto na nie ponieść każdy wydatek, ale nie w sytuacji, kiedy ten zysk zdrowotny pozostanie jedynie teorią z instrukcji urządzenia.

Jaki to koszt?

Szeroki wachlarz ofert sprawia, że przedział cenowy między podstawowymi modelami wanien ogrodowych SPA, a tymi z najwyższej półki, czy też projektowanymi na indywidualne zamówienie, jest ogromny. Mowa to o kwotach liczonych w setkach tysięcy złotych, więc faktycznie kwestię warto przemyśleć dogłębnie i już na samym początku określić swój budżet.

Rozpoczynając swoją przygodę z aranżacją domowej strefy wypoczynku i regeneracji, zasadnym wydaje się sięganie po ofertę z podstawowej lub średniej części tego segmentu. To i tak na start spory wydatek – rzędu 10 – 25 tys. złotych, gdyż tyle kosztuje wanna ogrodowa SPA – w wersji ekonomicznej – wraz z montażem.

Wanny ogrodowe SPA dostępne są w ofercie beautysystem.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here