Modne męskie fryzury- morze pomysłów

Mimo że wydaję się, że mężczyźni nie mają zbyt dużego wyboru z doborem fryzur to może okazać się to dużym błędem. Fryzjerstwo w ostatnich czasach zrobiło niebotyczny krok do przodu, w sferze włosów długich jak krótkich. W ich stylu, ułożeniu i kolorach. Jednak klasyczny mężczyzna, czy to z powodów wykonywanej pracy czy po prostu z własnego gustu nie chcę nosić długich włosów, a pragnie dobrze wyglądać w swojej fryzurze, zwyczajnie ma problem z wybraniem odpowiedniego uczesania. Tu przychodzę z pomocą aby sprostać męskim potrzebom fryzjerskim. Po pierwsze musimy ustalić jaka fryzura będzie pasowała do danego wyrazu, i kształtu twarzy, więc z góry uprzedzam aby odpowiedzieć sobie na pytanie: jaki kształt twarzy mam? Teraz gdy już już masz świadomość wyglądu swojej głowy to, przystąpmy do wyboru fryzury. Lecz muszę tu wspomnieć, że każda fryzura nie zależnie czy to męska czy damska, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Radzę więc aby zaopatrzyć się w odpowiednie szampony i odżywki. W zależności jaką mamy fryzurę polecam też zakupić czy to żel, gumę do włosów, pomadkę lub lakier. Przy wyborze tych kosmetyków chcę tylko nadmienić, iż jeśli chcemy utrzymać długotrwały efekt, a nasza fryzura nie wymaga skomplikowanego układania, to doradzam używania gumy do włosów. Jeśli chcemy uzyskać odpowiednio ułożone i utwardzone włosy to doskonałą będzie pomadka. Jeśli jednak zechcemy układać bardziej skomplikowane fryzury, które wymagają odpowiedniego ułożenia i utrwalenia najlepszy będzie lakier do włosów. Ale przejdźmy w końcu do samych fryzur.
Elegancka krótka fryzura męska najlepiej sprawdzi się jeśli ktoś pracuje w reprezentacyjnym zawodzie lub wybiera się na kulturalne eleganckie przyjęcie, to najlepiej spisywać się będą pasemka na bok. Włosy z przodu zaczesujemy na stronę, w którą same się układają, a włosy po bokach głowy zagarniamy do tyłu. do jej pielęgnacji przyda się pomadka. Ten sposób czesania włosów idealnie nada się dla panów o podłużnej twarzy.
Teraz coś dla mężczyzn których głowa przypomina nieco okrąg. Włosy z przodu radzimy faliście zaczesywać na bok tak aby przybrały luźny kształt, przeciwnie do poprzedniej fryzury gdzie włosy przyklepywaliśmy i sklejaliśmy pomadką. Włosy po bokach głowy albo zaczesujemy na dół albo do tyłu.
Teraz coś dla panów którzy nie maja czasu na układanie włosów albo wręcz przeciwnie, mają tego czasu zbyt dużo. Nasza propozycja na roztrzepaną fryzu opiera się na skrupulatnym ustawaniu każdej części włosów, albo poddaniu się losowi, i tylko nie wielkiemu korygowaniu ich ułożenia. Co do włosów po bokach, to radzę krótkie przystrzyżenie ale znowu bez przesady. Aby utrzymać wygląd fryzury to radzę korzystać z lakieru do włosów.
Następna propozycja są krótkie kręcone włosy. Długość górnych kosmków powinna być około jednego centymetra a włosy boczne jak zwykle lekko przystrzyżone. Idealnie będzie pasować dla mężczyzn o luźnym nastawieniu do życia i z dystansem do swoich problemów.
Kolejna fryzurą, która nie wymaga aż tak czasochłonnej pielęgnacji są ukryte zakola. Włosy lekko podkręcone lecz nie postawione do góry mogą zakrywać inne przerzedzone miejsca. Jako jedna z nie licznych fryzur przy niej nie musimy obcinać krótko bocznych włosów a możemy tez je lekko pozakręcać. Świetnie się nada dla panów o trójkątnej twarzy.
Następna stylizacja to wygolony przedziałek. Fryzura charakteryzuje się gęsto przyciętymi i ściśle ułożonymi górnymi włosami, lekko posuniętymi do przodu. A jak sama nazwa wskazuje dokładnie wygalamy przedziałek z jednej bądź dwóch stron, Co do bocznych włosów to bardzo krótko je golimy lecz nie do przesady, żeby nie wyszedł nam łysy bok, gdyż stracimy efekt przedziałka.
To tylko niektóre z propozycji dla hasła ,,krótka fryzura męska”, gdyż jest jeszcze wiele innych propozycji. A co jest w tym najwspanialsze? To to, że możemy je sami wymyślić. Moda powstaje na naszych oczach i zmienia się z dnia na dzień. Kto wie może właśnie twoja nie typowa stylizacja stworzysz nowy trend modny? Cóż powiedzieć- próbuj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here