Endermologia

Grudki, wypukłości oraz nieestetyczny kolor to oznaki cellulitu. Jest to choroba skóry, która może mieć wiele przyczyn. Jest bardzo często dolegliwością kobiet młodych, jak i starszych, szczupłych, jak i tych, które mają nadprogramowe kilogramy. Jak walczyć z cellulitem?

Cellulit – co warto wiedzieć?

Cellulit inaczej nazywany jest „skórką pomarańczową”. Mimo, iż nazwa schorzenia jest bardzo przyjemna skóra nie ma przyjemnego wyglądu. Cellulit objawia się pomarszczeniem skóry. W zależności od stadium choroby jest ono widoczne na pierwszy rzut oka bądź po ściśnięciu skóry.

Cellulit jest dla wielu kobiet problemem bardzo wstydliwym. Noszenie letnich sukienek, wyjście na plażę czy założenie krótkich spodenek nie jest komfortową sytuacją dla kobiet dotkniętych chorobą.

Likwidacja cellulitu nie jest łatwym zadaniem, ale jest możliwa. Można podjąć się tego samodzielnie często masując skórę oraz wcierając specjalne kremy lub skorzystać z możliwości, jakie daje nam medycyna estetyczna.

Endermologia – wskazania i przeciwwskazania

Endermologia katowice jest zabiegiem nieinwazyjnym, który przeprowadzany jest za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalną głowicę. Głowica w delikatny sposób zasysa skórę, dzięki czemu pobudza ją do pracy.

Chwytając tkanki głowica pobudza ich ukrwienie oraz zmusza do redukcjo tkanki tłuszczowej. Endermologia Śląsk jest zabiegiem przyjemnym, który trwa od 30 do 45 minut. Po zabiegu endermologii Katowice na skórze nie pozostają żadne ślady czy siniaki.

Endermologia Katowice to zabieg, po którym skóra staje się jędrna, ukrwiona, zmienia się jej kolorystyka oraz gęstość. Trzeba jednak wiedzieć, że chcąc otrzymać trwałe i widoczne efekty kosmetolodzy zalecają przeprowadzenie od 5 do 10 zabiegów.

Endermologia Śląsk jest zabiegiem przeznaczonym dla kobiet, które chcą poprawić kondycję skóry, usunąć efekty „pomarańczowej skórki” oraz wysmuklić sylwetkę. Nie każdy jednak może poddać się zabiegowi endermologii. Likwidacja cellulitu jest niemożliwa, gdy pacjent cierpi na choroby układu krążenia, cukrzycę, problemy z tarczycą czy choroby nowotworowe.

Endermologia Śląsk to zabieg, który pomaga poprawić kondycje skóry, wygląd sylwetki, a przede wszystkim samopoczucie kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here