Komu można polecić liposukcję brzucha

Brzuch to ta partia ciała, która może być powodem do dumy albo też spędzać sen z powiek. Niestety bardzo często po ciąży albo wtedy, gdy się przytyje, na brzuchu pojawia się bardzo nieestetyczna oponka. Często zmagają się z nią nawet osoby, które z reguły są szczupłe. Po prostu w tym miejscu na ciele tłuszcz bardzo mocno się osadza i jest trudny do zrzucenia. Niejednokrotnie nie pomaga dieta ani ćwiczenia fizyczne. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie liposukcja brzucha Katowice.

Medycyna estetyczna Katowice

Klinika medycyny estetycznej w Katowicach to miejsce, gdzie można poddać się zabiegowi odsysania tłuszczu. Liposukcja Katowice może być przeprowadzona na brzuchu, ale też na innych wybranych partiach ciała. Warto o tym wiedzieć i raz na zawsze porzucić myślenie, że to metoda na odchudzanie środkowych partii ciała. Liposukcja może być też przeprowadzona na przykład na ramionach, udach albo podbródku. Kto może skorzystać z zabiegu? Medycyna estetyczna katowice to miejsce, w którym za zabiegi płacimy z własnych źródeł finansowych. Nie są one refundowane, ponieważ z reguły medycyna estetyczna to nie jest leczenie ratujące życie, a poprawiające wygląd. Jak kształtują się ceny? Wszystko zależy od czynników takich, jak na przykład renoma przychodni, renoma lekarza, stosowane metody i sprzęt, ale też obszar ciała, który będzie poddawany zabiegowi.

Liposukcja Katowice spodziewane efekty

Pierwsze efekty można zobaczyć już po kilku dniach, kiedy zaczyna znikać opuchlizna oraz zasinienia. Liposukcja brzucha Katowice to zabieg, który jest trochę inwazyjny. Dlatego trzeba nastawić się na to, że musi minąć pewien czas, by ciało powróciło do wcześniejszej formy. Efekty są naprawdę doskonałe. Najważniejsze jest to, że można usunąć nadmiar bardzo opornej tkanki tłuszczowej. W połączeniu z innymi metodami, które następnie są stosowane na przykład po to, aby zagęścić skórę i ją ujędrnić, można cieszyć się efektami i naprawdę zupełnie nową sylwetką. Dzięki temu pacjentki i pacjenci wreszcie zaczynają czuć się dobrze we własnym ciele. Takich spektakularnych efektów raczej nie udałoby się im odnieść po prostu dzięki wytrwałej pracy na siłowni i diecie. Czasami tłuszcz jest na tyle oporny, że zwyczajnie trzeba fizycznie usunąć go z organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here