Co warto wiedzieć na temat nowoczesnego zabiegu przeszczepu włosów

Łysienie może być prawdziwą tragedią.nie da się ukryć, że gdy włosy zaczynają wypadać, pojawiają się nagie placki skóry, sporo osób mocno się tymstresuje, wpada w rozpacz, ponieważ zmienia się ich wizerunek zewnętrzny. Warto wiedzieć jednak o tym, że obecnie są miejsca takie jak klinika włosa Warszawa, gdzie można skorzystać z zabiegu, jakim jest przeszczep włosów Warszawa. Co warto wiedzieć na ten temat? Poniżej przybliżamy zagadnienie.

Transplantacja włosów Warszawa

Transplantacja włosów Warszawa to inaczej przeszczep włosów. Podczas tego zabiegu, który dawniej wykonywany był ręcznie, natomiast teraz jest przeprowadzane przy pomocy robotów medycznych, pobierane są tak zwane grafty, które następnie są przeszczepiane na łyse miejsca na skórze głowy. U konkretnego pacjenta określany jest obszar zbiorczy, z którego zostaną pobrane mieszki włosowe wraz z cebulką do przeszczepienia. Tak jak wspominano wcześniej, dawniej przeszczep włosów warszawa był wykonywany ręcznie przez wykwalifikowane osoby z personelu medycznego. Dzisiaj można korzystać z nowoczesnych robotów medycznych, dzięki czemu cały zabieg jest mniej bolesny i krwawy, za to bardziej dokładny i skuteczny. Dzięki temu pacjent szybciej dochodzi do siebie i kończy rekonwalescencję.

Kiedy można skorzystać z przeszczepu włosów

Warto wiedzieć o tym, że o kwalifikacji do zabiegu przeszczepu włosów zdecyduje tak naprawdę lekarz trycholog. To specjalista, który zajmuje się właśnie zdrowiem włosów. Przeprowadza on bardzo szczegółowy wywiad z pacjentem, podczas którego ustala przyczyny łysienia. Nie każdy wie o tym, że w pewnych sytuacjach przeszczep włosów nie będzie efektywną metodą leczenia. Ze względu na to, że pacjenci płacą za przeszczep z własnej kieszeni, bardzo ważne jest to, aby ustalić, jakie mogą być możliwe efekty. Pacjenci mogą czuć się zawiedzeni tym, jak przeszczep włosów sprawdzi się w ich przypadku. Aby unikać takich stresujących sytuacje, musi być przeprowadzona odpowiednia kwalifikacja do zabiegu. Klinika włosa Warszawa to miejsce, do którego można umówić się na pierwszą konsultacje ze specjalistą. Podczas tego spotkania zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości dotyczące tego, czy to odpowiednia metoda leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here