Ranking prostownic

Prostownica jest w dzisiejszych czasach niezbędnikiem każdej kobiety. Jeśli marzysz o pięknych, lśniących i gładkich włosach to nie obejdzie się bez tego urządzenia. Jak wybrać najlepszą i najbardziej odpowiednią prostownicę dla siebie? Wszystko zależy od naszego typu włosów. Obecnie dostępne są prostownice do każdego rodzaju włosów. Posiadają różne specjalne funkcje, dzięki którym korzystanie z nich jest czystą przyjemnością.
Jeśli włosy prostujemy często to warto zainwestować w dobrą prostownicę, aby nie niszczyła naszych włosów. Prostowanie nie musi się od razu równać z suchymi włosami i popalonymi końcówkami.
Zazwyczaj jest tak, że kobieta jak ma proste włosy to chce je kręcić a jak ma kręcone to marzy o prostych kosmykach. Tak już jest i z tym się nie dyskutuje.
Prostownice posiadają różne funkcje. Różnią się od siebie na przykład płytkami, których wyróżniamy trzy rodzaje- ceramiczne, tytanowe czy turmalinowe. Mogą różnić się także zakresem regulacji temperatury lub mocą. Spójrzmy na ranking prostownic sporządzony z tych najpopularniejszych dostępnych na rynku:
1. Remington Keratin Therapy S8590
Prostownica ta nie niszczy włosów. Łączy w sobie płytki ceramiczne z czujnikiem Heat Protection. Czujnik ten wykrywa poziom nawilżenia i zarazem dobiera do tego optymalną temperaturę. Dzięki tym funkcjom włosy są chronione przed wszelkimi uszkodzeniami i są odporne na złamania.
2. S8500 Prostownica Shine Therapy
Prostownica ma za zadanie zwiększyć połysk naszych włosów najbardziej jak to tylko możliwe. Wszystko dzięki płytkom, które nasycone są olejkiem oraz witaminą E. Działa to w ten sposób, że po nagrzaniu i użyciu prostownicy olejek zawarty w płytkach wnika we włosy i powoduje, że stają się one jedwabiście gładkie oraz lśniące.
3. Remington Keratin Protect S8598
Głównym zadaniem tego urządzenia jest odżywienie włosów. Prostownica ta posiada płytki ceramiczne, które kryją w sobie keratynę i olejek migdałowy. Podczas stylizacji składniki te wnikają głęboko we włosy i sprawiają, że stają się one miękkie i gładkie.
4. Prostownica Remington S6500
Posiada ceramiczne płytki, które z łatwością przesuwają się po całej długości włosów. Prostownica ma cyfrowy wyświetlacz, który bardzo ułatwia i przyspiesza wybór odpowiedniej dla naszych włosów temperatury. Dzięki temu można się cieszyć idealnie wystylizowaną fryzurą za dotknięciem tylko jednego przycisku. Prostownica jest idealna dla wrażliwych i delikatnych włosów.
5. Philips MoistureProtect HP8372/00
Prostownica posiada specjalny czujnik, który bada stan włosów kilkanaście razy na sekundę i dobiera do nich odpowiednią temeraturę. Urządzenie to ma funkcję pielęgnacji jonowej, dzięki której włosy są lśniące.
6. Prostownica PROluxe S9100
Urządzenie posiada specjalną formułę utrwalania fryzury. Dzięki temu po wyprostowaniu włosów możemy się cieszyć idealną fryzurą od rana aż do wieczora. Prostownica zawiera płytki ceramiczne z funkcją PRO+, która automatycznie dopasowuje temperaturę do naszych włosów.
7. Fox SAMBA
Prostownica posiada płytki ceramiczno-turmalinowe. Ten właśnie dodatek turmalinu powoduje idealne przesuwanie się płytek po włosach. Sprawia, że włosy po zabiegu prostowania pozostają gładkie i lśniące. Prostownica posiada funkcję jonizacji co zapobiega puszeniu oraz elektryzowaniu się włosów. Promieniowanie podczerwone powoduje wydzielanie składników odżywczych. Podczerwień wnika wgłąb włosów regenerując je od wewnątrz.
8. BaByliss BAB3000EPE
Ta prostownica nie służy tylko do prostowania. Dzięki specjalnie zaokrąglonym płytkom można również nią kręcić włosy. Płytki dostosowują się do włosów i utrzymują je sztywno podczas zabiegu prostowania. Prostownica posiada jonizację, po której włosy są miękkie, delikatniejsze i bardziej lśniące. Płytki w tej prostownicy nie nagrzewają się tylko po wewnętrznej stronie urządzenia, ale także po zewnętrznej. Ta właśnie funkcja sprawia, że można tym sprzętem również zakręcić piękne loki. W zestawie znajdują się rękawiczki, które uchronią nas przed wysoką temperaturą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here