nike

Są takie marki, których wystarczy zobaczyć logo, by wiedzieć od razu, co to za firma i czym się zajmuje. Nie jest ich wiele, lecz każdy bez wątpienia zna chociaż kilka. Chcesz się o tym przekonać i jesteś ciekaw, którzy producenci zaliczani są do tej grupy? Na pewno w głowie masz już kilka propozycji.

Pomyśl jeszcze przez chwilę i sprawdźmy, czy trafiliśmy! Chodzi nam w tym momencie o Nike. Prawdopodobnie nie musimy przedstawiać tego międzynarodowego koncernu, który od kilkudziesięciu lat króluje w sekcji odzieży sportowej lub streetwearu. Na próżno w ofercie szukać eleganckich koszul, marynarek, czy chociażby jeansów. Otrzymamy za to wygodne dresy, bawełniane lub poliestrowe bluzy, stroje dla profesjonalnych (i amatorskich) zawodników, a nawet zaawansowane obuwie, które wyposażone jest w innowacyjne systemy amortyzacji lub wentylacji. Czego chcieć więcej? Sprawdźmy!

Odzież dla miłośników streetwearu

Gdy chcesz wejść w świat streetwearu, musisz najpierw poznać największe marki produkujące odzież uliczną. Zacznij jednak od prostych propozycji, do których zaliczamy właśnie Nike. Na rynku dostępnych jest wiele propozycji lifestylowych, które przypadły do gustu największym kolekcjonerom. Warto więc sprawdzić na forach propozycje, dzięki którym będziesz prezentować się dobrze. Moda lubi szybko ulegać zmianom. Stawiając jednak na sprawdzone klasyki, masz pewność, że Twoje ubranie nawet za kilka następnych sezonów będzie prezentować się zjawiskowo.

Obuwie dla wymagających

nike

Nike słynie z profesjonalnych butów do zróżnicowanych aktywności fizycznych. Chyba każdy zna system amortyzacji opierający się na poduszkach powietrznych montowanych w podeszwę i nie trzeba nikomu mówić, że jest to jedna z najwygodniejszych dostępnych opcji. Czy zdajesz sobie sprawę, że Nike wprowadziło tę opcję jako pierwsi? Początkowo podbicie znajdowało się jedynie na pięcie, lecz obecnie mamy dostęp do konstrukcji butów, które mają całość podeszwy wykonaną w tej technologii? Czy buty mogą być wygodniejsze? Obecnie raczej nie.

Stroje dla sportowców

Mogłoby wydawać się, że zawodnicy muszą mieć spersonalizowaną odzież. W praktyce jednak wygląda to nieco inaczej, ponieważ jeśli taki producent jak Nike wprowadza na rynek nowoczesne tkaniny lub innowacyjne rozwiązania maksymalizujące wyniki, jest w stanie zaoferować sportowcom to, czego oni potrzebują. Po kilku sezonach wprowadzają jednak dany model na rynek dla standardowych użytkowników, którzy mogą cieszyć się imponującą odzieżą, która gwarantuje maksymalizację komfortu i bezpieczeństwa podczas treningów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here