Przyrządy i elektronika

Computer Controls to dystrybutor elektroniki. Świadczy także kompleksowe usługi z zakresu dystrybucji oprogramowania oraz fachowego doradztwa w tym zakresie.
Szeroki zakres usług sprawia, że firma jest chętnie wybierana przez inżynierów i konstruktorów.

Przyrządy i elektronika

Jedną z gałęzi oferty jest sprzedaż przyrządów pomiarowych i laboratoryjnych. Są to urządzenia mierzące wartości natężenia i napięcia, oscyloskopy i mierniki. Warto także wspomnieć o licznikach LCR i testerach bezpieczeństwa. Te pierwsze dzięki odpowiednim pomiarom są w stanie przetestować nowe urządzenia. Drugie natomiast badają bezpieczeństwo urządzeń zasilanych elektrycznie. Są w stanie wykryć wszelkie nieprawidłowości i je skutecznie naprawić.Computer Controls to także ceniony Dystrybutor elektroniki, do której zaliczane są akcesoria i komponenty elektroniczne. Połączenie usług i produktów wielu producentów umożliwia natychmiastowe wdrożenie technologii do systemu klienta. Dużym zainteresowaniem cieszą się podstawowe części elektroniczne takie jak pamięć RAM, układy scalone, moduły internetowe, tranzystory, prostowniki, różnego rodzaju diody, a także anteny.Gdy zamawia się usługi lub produkty, specjaliści służą fachową pomocą od momentu wyboru odpowiedniego sprzętu, aż do realizacji zamówienia.

Oprogramowanie

Głównym celem firmy jest dystrybucja oprogramowania, szczególnie dla elektroników i konstruktorów. Rozwiązania, które oferuje firma oparte są na najlepszych programach. Zespoły korzystające z usług firmy Computer Controls widocznie zwiększają jakość i efektywność pracy.Lista możliwości, jakie dają specjalistyczne oprogramowania jest długa, ale należy wyróżnić kilka z nich. Tworzenie schematów oraz płytek PCB, które się z nimi synchronizują. Szybkie tworzenie rysunków 2D, które modyfikują się natychmiast, gdy modyfikowany zostaje ten sam model w formie 3D. Odpowiednie funkcje pozwalają na szybszą obsługę zadań projektowych. Jedną z ważniejszych funkcji szczególnie dla klientów jest tworzenie kosztorysu wraz z powstawaniem projektu. Oprogramowanie pozwala również na utrzymywanie się w określonych ramach budżetowych, które zostały nakreślone przez klienta.Szereg nowoczesnych rozwiązań sprawia, że dystrybucja oprogramowania Computer Controls rozwija się prężnie, a produkty wybierane są przez inżynierów z różnych branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here