Piękne rzęsy - marzenie wielu kobiet

Która z nas nie marzy o pięknych, długich, grubych i idealnych podkręconych rzęsach? Staramy się stosować różnego rodzaju preparaty na rzęsy, używamy dobrych kosmetyków – a mimo to efekt nie zawsze jest zadowalający. Dlatego jeśli nie zostałyśmy obdarzone naturalnie długimi i gęstymi rzęsami – przedłużane rzęsy to doskonała alternatywa. Na jakie rzęsy warto się zdecydować? O to nasze wskazówki.

Po pierwsze – rzęsy 3D
Przedłużanie rzęs to zabieg, który od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientem salonów kosmetycznych. Chętnie korzystają z niego celebrytki z czerwonego dywanu oraz panie pracujące w różnych branżach. Panie, które raz spróbowały – robią to regularnie co 3-4 tygodnie. Przedłużane rzęsy są wygodne, pięknie podkreślają oczy oraz nadają wyjątkowego i całkiem nowego charakteru naszej twarzy. Istnieje wiele metod przedłużania rzęs – wyróżniamy między innymi: rzęsy 2D, rzęsy 3D, rzęsy 1:1 oraz wiele, wiele innych. Jedną z nich (i najczęściej wybieraną przez panie) jest metoda 3D. Przedłużanie rzęs 3D polega nie tylko na wydłużeniu każdej z rzęs, ale także na zwiększeniu ich objętości. Taki zabieg można wykonywać o każdej porze roku, paniom w każdym wieku. Efekt jest oszałamiający. Sprawdzi się on zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia np. sylwester, ślub, studniówka, połowniki, bale czy sesje zdjęciowe.

Po drugie – rzęsy 3d cena
Gdy kilka lat temu przedłużanie rzęs nie było jeszcze tak popularne, zabiegi te charakteryzowały się dość dużymi cenami. Obecnie, rzęsy 3D można już mieć za około 150 – 250 zł (w zależności od miasta i salonu). Uzupełnienie takich rzęs to koszt około 110 – 140 zł. Co ważne, każdy profesjonalny salon wykonuje rzęsy tą metodą, gdyż jest ona niezwykle łatwa i wygodna dla klientek. Za pomocą pęsety, kosmetyczka lub wizażystka przymocowuje do każdej naturalnej rzęsy trzy sztuczne rzęsy. Rzęsy przyklejane są zawsze specjalnym i bardzo trwałym klejem za pomocą różnych metod (np. do góry, od spodu lub do boku naturalnej rzęsy, w odległości 0,5 – 1 mm od skóry).

Po trzecie – efekt
Takie rzęsy założone w fachowym salonie kosmetycznym wytrzymują do około 4 tygodni. Proces ich zakładania trwa zazwyczaj od godziny do dwóch. Wiele pań latami się szkoli, by wykonywać ten zawód, który wymaga niezwykłej precyzji i delikatności. Panie, doceniają sztuczne rzęsy za ich niezwykle naturalny efekt, który sprawia, że twarz jest bardzie wyrazista a oczy przyciemnione i podkreślone. Co ważne, takich rzęs nie trzeba już malować ani podkręcać zalotką. Wystarczy podstawowa pielęgnacja (tak jak o włosy), by cieszyć się naprawdę wyjątkowym i oryginalnym spojrzeniem.

Po czwarte – pielęgnacja
Rzęsy 3D cena, którą na nie wydamy mobilizuje nas do pielęgnacji rzęs zgodnie z instrukcją kosmetyczki. Jeżeli nie zapytałyśmy jak dbać o sztuczne rzęsy – warto zapamiętać kilka podstawowych rad. Rzęs po nałożeniu nie wolno moczyć przez co najmniej 48 godzin. Jest to czas, w którym klej związuje rzęsy. Nie wolno malować rzęs tuszem ani czesać ich szczoteczką. Nie powinniśmy również za bardzo obciążać oka makijażem. Gdy miną 48 godziny o rzęsy należy odpowiednio dbać. Przemywanie ich zwykłą wodą lub specjalnymi płynami przeznaczonymi do sztucznych rzęs jest jak najbardziej wskazane. Dodatkowo, należy je również codziennie przeczesywać specjalnie przeznaczoną szczoteczką, która zapobiega przed ich wykręcaniem i łamaniem.

Rzędy 3D to świetna metoda dla pań w każdym wieku, o każdym profilu twarzy. Ta metoda wyjątkowo podkreśla oczy oraz nadaje mocniejszego charakteru całej twarzy. Dzięki niej rzęsy są dłuższe i gęstsze oraz naturalnie podkręcone. Nawet gdy podczas ich noszenia (w czasie 4 tygodni) zdarzy się, iż kilka rzęs wypadnie – na oku tego się nie dostrzeże. Spojrzenie będzie tak intensywne i moce a przy tym naturalne, że zwykłym makijażem trudno osiągnąć taki efekt. Ważny jest również fakt, iż takie rzęsy nie niszczą naturalnych rzęs użytkowniczek. Zarówno kleje, jak i same rzęsy nie obciążają oka ani nie uczulają go – dlatego spokojnie każdy może sobie pozwolić na taki zabieg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here