Fryzury męskie krótkie boki

Znalezienie dobrej fryzury na każdą okazję jest stosunkowo łatwe, ponieważ w wielu przypadkach można się wzorować na znanych osobistościach z świata mody. Bez znaczenia pozostaje w tym przypadku kwestia finansowa – okazuje się, że strzyżenie męskie kosztuje w każdym wypadku tyle samo. Inaczej jest u fryzjera damskiego, gdzie kwota zapłaty zależna jest na ogół od fanaberii danej pani. Bardzo ważne jest jednak, aby mężczyzna potrafił wybrać fryzurę dostosowaną do jego kształtu twarzy. W przypadku szczęki kwadratowej warto zapuścić bokobrody, które będą dokładnie odzwierciedlały zarysy poszczególnych partii twarzy. Dzięki temu będzie można zastosować w zasadzie dowolną fryzurę. W każdej jednak sytuacji warto nanieść najpierw odpowiedni szablon. Na jego podstawie fryzjer będzie w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy efekt wizualny będzie dla nas zadowalający. Jeżeli odpowiedź na to pytanie będzie negatywna, mamy dwie możliwości – wybrać inny styl bądź udać się do bardziej profesjonalnego golibrody.

Nie każdy wie, jakie są fryzury męskie krótkie boki. Wynika to z faktu, że w polskiej kulturze niewiele rozmawia się o tym. Wskazuje się, że wielu mężczyzn nie przepada za wymyślnymi stylizacjami, lecz wycinają jednolite wzory za pomocą maszynki do włosów. Niestety, jest to bardzo niestylowe rozwiązanie, które sprawia, że wyglądamy jak żołnierz na przepustce. Dlatego zdecydowanie warto odpowiedzieć sobie na pytanie, w jaki sposób chcemy wyglądać. Zdecydowanie warto stylizować się na gentlemanów z lat ’80. To właśnie wtedy moda męska przeżywała swój prawdziwy rozkwit. W dobrym tonie jest również zapuszczenie optymalnego zarostu – nie tylko bokobrodów, ale również wąsów i brody. Taki zarost będzie w stanie przyciągnąć uwagę wielu kobiet, które będą marzyły o tym, aby spędzać z nami czas. Jest to bardzo ważne, aby dobrze wyglądać, bowiem nasz wizerunek stanowi naszą wizytówkę, bez której niezwykle ciężko jest zrobić karierę.

Najpopularniejsza fryzura z krótkimi bokami to oczywiście irokez. Trzeba przyznać, że tego typu cięcie może wyglądać niezwykle ciekawie. Konieczne jest jednak zaznaczenie fryzjerowi parametrów naszego wymarzonego irokeza. Najlepiej jest określić długość włosów z boku głowy na trzy milimetry. Jest to długość optymalna, bowiem w innym przypadku nie będzie widać świetnego efektu wizualnego. Zdarzają się również sytuacje, w których mężczyźni proszą o całkowite wygolenie włosów z boku głowy, jednak takie rozwiązanie jest bardzo nieeleganckie – szczególnie wtedy, gdy nosimy zarost. Zdecydowanie lepiej jest więc postawić na możliwie jak najkrótsze włosy. W sezonie zimowym optymalna długość boków może sięgnąć nawet sześciu milimetrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić sobie dobry efekt wizualny bez narażenia się na czynniki chorobotwórcze. Ważne jest także, aby fryzjer odpowiednie modelowanie tyłu głowy. Zdecydowanie zaleca się, aby włosy z tamtej partii głowy wycięte zostały do kształtu trójkąta. Niektórzy lubią zostawić sobie odstający kosmyk włosów na jego końcu, jednak zaznaczyć należy, że jest to trend z poprzednich lat, który obecnie nie ma racji bytu.

Kwestią sporną jest sposób cięcia włosów z wierzchołka głowy. Najczęściej ludzie decydują się na cięcie nożyczkami. Trzeba przyznać, że jest to lepsze rozwiązanie niż wygolenie ich za pomocą maszynki, bowiem nie będą one odstawać. Jeżeli chodzi o preferowaną długość fryzury w tej partii, warto postawić na skrócenie włosów o połowę. W przypadku, gdy nie lubimy częstych wizyt u fryzjera, możemy zlecić mu obcięcie dwóch trzecich aktualnej długości włosów. Musimy jednak liczyć się z tym, że irokez w takim przypadku nie będzie wyglądał idealnie. Po drobnych poprawkach powinniśmy uzyskać pożądany efekt. Ważne jest przy tym, aby na włosy średniej długości stosować żel bądź gumę do włosów. Modelowanie fryzury jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziemy wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Ma to ogromne znaczenie dla osób, które od wielu lat pracują na swój wizerunek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here